Ten blog jest już moim trzecim. Jeden o mnie, drugi o gotowaniu, a ten o filmach. Nie można powiedzieć, że ten blog przetrwa dłużej niż rok, ale prowadzę go od trzech miesięcy. Ten blog jest moim najpopularniejszym, najczęściej odwiedzanym. Kiedy dostanę pozytywny komentarz od razu mam ochotę coś zmienić w szablonie, pisać kolejne noty. Dlatego dziękuję za wszystkie komentarze i dodawanie do obserwowanych:)

wtorek, 10 kwietnia 2012

wielkanocne - Zmierzch

Tytuł

Zmierzch. Książka, która odniosła wielki sukces. W moim przypadku jest lepsza od filmu, jest pisana fajnym, zrozumiałym językiem. Ale stop! Mam pisać o filmie! Film też odniósł sukces. Ja twierdzę, że w pewnym stopniu zmarnowałam 122 minuty mojego życia. 2/5 punktów

Bohaterowie

Bella Swan - gra ją Kristen Stewart. Pechowa, ale niezniszczalna. Rozwaliła sobie głowę, wbiła szkło w nogę, wampir jej tak na nogę nadepnął mocno, że jej się złamała, została ugryziona przez wampira, straciła dużo krwi, a Edward ten jad wyssał, ale krwi jej też (chyba) trochę wypił i zemdlała. W drugiej wersji spadła ze schodów łamiąc nogę i wypadła przez okno, tylko nie wiadomo z którego piętra.
Edward Cullen - gra go Robert Pattinson. Piękny, bez wad. Czysty marysuizm. 4/10 punktów

Ogólna ocena

Film gorszy od książki. Jest cały w tonacji kremowo-szaro-zielono-ciemnej. Ogółem cały jest ciemny. A historia jest o miłości. A czy ktoś zobaczył w tym filmie Stephanie Meyer? 4/10 punktów
Ocena:10/25 punktów


5 komentarzy:

 1. Bardzo fajny blog. I fajny pomysł na niego : D

  Pozdrawiam ; *

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie oglądałam filmu :( Ale książkę czytałam, cudowna! A co do Stephanie Meyer, to czytałam już gdzieś, ze pojawiła się na chwilkę w filmie.
  Pozdrawiam, bardzo fajny blog ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się blog podoba wpadam na niego często. A co do Zmierzchu - czytałam książkę i oglądałam film.. i to i to mi sie bardzo podobało :)
  zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem fanką zmierzchu ale zdecydowanie podoba mi się bradziej książka.Dziękuje za komentarzyk <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ten blog . Będę tu zaglądać częściej . Pozdrawiam , i zapraszam do mnie : http://opisynagg-5799.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń