Ten blog jest już moim trzecim. Jeden o mnie, drugi o gotowaniu, a ten o filmach. Nie można powiedzieć, że ten blog przetrwa dłużej niż rok, ale prowadzę go od trzech miesięcy. Ten blog jest moim najpopularniejszym, najczęściej odwiedzanym. Kiedy dostanę pozytywny komentarz od razu mam ochotę coś zmienić w szablonie, pisać kolejne noty. Dlatego dziękuję za wszystkie komentarze i dodawanie do obserwowanych:)

sobota, 7 kwietnia 2012

Ostrza chwały

Tytuł

Ostrza mają łyżwy. Czyli może chodzić o łyżwiarstwo. Chwała... Może zdobyli wielką sławę? 2/5 punktów

Bohaterowie

Chazz Michael Michaels - gra go Will Ferrell. Seksoholik, znakomity łyżwiarz. Co jeszcze można o nim powiedzieć? Michaels jest fajną, dobrze zagraną postacią. Jako najlepszy przyjaciel Jimmiego jest gotów zrobić dla niego wszystko.
Jimmie MacElroy - gra go Jon Heder. Wychowywany, a następnie porzucony przez zastępczego ojca sierota, perfekcyjny łyżwiarz, chłopak wyglądający jak dziewczyna. Nie boi się jeść papieru toaletowego i wszelkiego rodzaju na nich śmieciach dla Chazza. 8/10 punktów

Ogólna ocena

Jestem ciekawa jak zrobili takie ewolucje jak np.: żelazny lotos. Ogółem film jest trochę gejowski, ponieważ główni bohaterowie czasami dotykają się w miejscach intymnych, a Chazz dotyka piersi Katie. Jest tu też pokazane, jak rodzeństwo czasem może być potworne i jakie ma parcie na szkło. Warto wspomnieć o tym, że jest to zabawna komedia. 7/10 punktów
Ocena: 17/25 punktów
1 komentarz:

  1. Film zabawny, nie powiem, że nie. Jednak nie dziwi mnie to, że dostał niewielką ilość punktów w kategori całości. Mi do gustu nie przypadł za bardzo, ale na wyluzowanie mozna obejrzeć. Zgadzam się z recenzją.
    Zapraszam do mnie na bloga. ( w profilu link)

    OdpowiedzUsuń