Ten blog jest już moim trzecim. Jeden o mnie, drugi o gotowaniu, a ten o filmach. Nie można powiedzieć, że ten blog przetrwa dłużej niż rok, ale prowadzę go od trzech miesięcy. Ten blog jest moim najpopularniejszym, najczęściej odwiedzanym. Kiedy dostanę pozytywny komentarz od razu mam ochotę coś zmienić w szablonie, pisać kolejne noty. Dlatego dziękuję za wszystkie komentarze i dodawanie do obserwowanych:)

czwartek, 5 kwietnia 2012

Piorun - dla siostry

Tytuł

Sam tytuł za wiele nie zdradza. Chociaż kojarzy mi się z przyrodą (zjawisko atmosferyczne). Na sam koniec przemyśleń dowiaduję się, że chodzi o psa. 2/5 punktów

Bohaterowie

Piorun - głos podkłada mu John Travolta (w oryginale). Piorun myśli, że ma moc. Powód: nie ma zielonego pojęcia o swoim zawodzie : aktor. Widać jego miłość do Penny, z którą też gra. Oczywiście twierdzi, że to wszystko prawda.
Penny - podkłada jej głos Miley Cyrus.  Penny jest właścicielką Pioruna, a jednocześnie jego najlepszą przyjaciółką. Jako dziecięca aktorka może być wzorem do tematu "Jak rozmawiać trzeba z psem?".
Akylla  - największy fan Pioruna. Jest przy tłustawym chomikiem. Według mnie najfajniejsza postać. 6/10 punktów

Ogólna ocena

Mama mi mówiła, że osoby z produkcji specjalnie jechały, żeby zobaczyć jak w poszczególnych miastach pada światło. Tylko, kto zwróci na to uwagę? Ja na pewno nie. Najlepszą rzeczą w filmie jest zdecydowanie piosenka śpiewana przez Miley Cyrus i Johna Travoltę. 7/10 punktów
Ocena: 15/25 punktów

 
1 komentarz:

  1. Bardzo fajna recenzja .. Sama tego nie oglądałam ale wydaje się coś ciekawy .. Zapraszam również też na bloga z recenzjami ale dopiero zaczynam..
    + zapraszam również do mnie.
    ++ dodajemy do obserwowanych ? ;)

    http://filmolandia166.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń